lv en

Publicēts: 15.05.2024

Linstow Baltic iepazīstina ar SPORTA 2 kvartāla attīstības koncepciju

2024. gada 15. maijā SPORTA 2 kvartālā norisinājās pasākums “Riga City Development”, kuru organizēja Norvēģijas Tirdzniecības kamera Latvijā (NCCL) ar Linstow Baltic atbalstu. Pasākumā tika prezentētas dažādas Rīgas pašvaldības iniciatīvas, kas veicina Rīgas attīstību gan no ilgtspējīguma, gan arhitektūras, gan mobilitātes viedokļa. Pirmo reizi publiski Linstow Baltic – viens no Baltijas vadošajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem – iepazīstināja ar SPORTA 2 kvartāla attīstības koncepciju. Tā paredz veidot daudzfunkcionālu, mūsdienīgu un ilgtspējīgu pilsētvides kvartālu starp Hanzas, Vesetas un Sporta ielu, apvienojot laikmetīgā dizaina elementus ar apkārtnes vēsturiski autentiskajām iezīmēm.

Linstow Baltic valdes priekšsēdētājs Frode Gronvolds: “SPORTA 2 kvartāla attīstības koncepcija atspoguļo Linstow Baltic vīziju par mūsdienīgu un ilgtspējīgu pilsētvidi, kurā cilvēki jūtas ērti un vēlas dzīvot, strādāt un satikties. Ir svarīgi kvartāla attīstības iecerē integrēt ne tikai nākotnes tendences, bet arī saglabāt šīs vietas unikālā vēsturiskā rakstura iezīmes. Esmu pārliecināts, ka šis kvartāls jau tuvākajos gados kļūs par vienu no Rīgas pievilcīgākajām un mūsdienīgākajām vietām.”

SPORTA 2 kvartāla attīstības koncepcija paredz dinamisku un dzīvīgu vidi, kurā savijas šīs vietas unikālais vēsturiskais raksturs un nākotnes tendences – saglabājam esošās iezīmes un papildinām ar mūsdienīgu dizainu, radot augstākajiem ilgtspējas standartiem atbilstošu vidi. Kvartāla plašā teritorija iemiesos pilsētas un ielu dzīves esenci – tā būs ērti pieejama un atvērta ikvienam, un tās rosīgā dzīve šeit būs jūtama visas dienas garumā. SPORTA 2 kvartāls kļūs par vietu, kur strādāt un dzīvot, vietu, kur mācīties un piedzīvot ko jaunu, vietu, kur izklaidēties un tikties ar domubiedriem. 

SPORTA 2 kvartāls piedāvās visu nepieciešamo ērtam, veselīgam un aizraujošam dzīvesveidam, sākot no ikdienas ērtībām un beidzot ar izsmalcinātu pieredzi. Plānotajā 62 000 m2 lielajā apbūves platībā būs ilgtspējīgi A klases biroji, mūsdienīgi dzīvokļi, pasākumu telpas, restorāni, kafejnīcas, veikali un, iespējams, viesnīca. Ikdienā būs iespēja iepirkties bioloģisko produktu veikalā un iknedēļas zemnieku tirgū vai baudīt brīnišķīgu maltīti kādā no kvartāla restorāniem. Kvartāls modinās radošo enerģiju, piedāvājot pasākumus, koncertus un mākslas izstādes. Videi draudzīga labiekārtotā publiskā ārtelpa un zaļās jumta terases būs vieta, kur stiprināt kopienas saiknes un gūt patīkamu atelpu apkārtesošajā dinamiskajā pilsētvidē.

SPORTA 2 kvartāla attīstības koncepciju izstrādāja SIA Linstow Baltic sadarbībā ar SIA xcelsior un SIA SARMA & NORDE Arhitekti.

Par SIA “Linstow Baltic”
“Linstow Baltic” ir viens no vadošajiem dažādu segmentu ilgtermiņa nekustamā īpašuma projektu attīstītājiem Baltijā, tostarp biroju ēku, tirdzniecības centru, viesnīcu, autostāvvietu un citu. LB šajā nozarē darbojas kopš 1996. gada. Latvijā LB apsaimnieko un attīsta tirdzniecības centru “Origo”, kā arī lielāko tirdzniecības centru Igaunijā – “Ülemiste”. Rīgas pilsētas centrā LB apsaimnieko mūsdienīgu, dabai un sociālajai videi draudzīgu biznesa centru “Origo One”, kā arī attīsta dinamisku pilsētas kvartālu “SPORTA 2” un ilgtspējīgu biznesa kompleksu “Satekles Biznesa centrs”. “Linstow Baltic” nesniedz nekustamā īpašuma darījumu starpnieka pakalpojumus. Plašāka informācija: www.linstowbaltic.lv.

Uz sākumlapu